August 29,2018

Bogba môže prísť do Barcelony je skvelé

Transferový trh v Španielsku sa chystá uzavrieť. To znamená, že všetky kluby, ktoré stále hľadajú podpis, musia urýchliť rokovania. Hoci nie je známe, či Lacné Futbalove Dresy Barcelona predstaví hráčov na poslednú chvíľu, Pique, jeden z kapitánov tímu, je však veľmi jasný: "Ak môžeme byť s Bogbou, budeme veľmi šťastní."

Pique to povedal: "Neviem veľa o tom, čo sa stalo s Manchester United ao vzťahu medzi Mourinom a Bogbom. Bogba je veľmi dobrý hráč. Ale je teraz hráčom Manchester United. Musíme vidieť, čo sa stane v budúcnosti. "

Pique poukázal na to, že zameranie na ligu neznamená, že klub nemá dostatok schopností. "Barcelonský štýl chýba, Barcelona sa stala veľmi silnou v hre v La Ligu. Musíme hrať veľa zápasov v La Ligu. Nie je finálom pre víťazstvo. Založenie niektorých tímov budovania sezóny je naším opačným. To je pre nich dobré, Hra v La Ligu však nie je rovnaká ako hra v Ligy majstrov. Ukazuje sa, že ak sa v Dres Barcelona darí dobre v La Ligu, Barcelona bude mať dobré výsledky aj na európskej scéne. "


jishuatoo發表於 樂多10:24回應(0)

August 22,2018

Manažéri Realu Madrid tlačia Lopeget

"Podľa pokynov sa Kurtova stane hlavným brankárom družstva," V poslednej správe, Mnoho ľudí vyzvalo, aby Kurtwa začal čeliť tlaku, Lopetji musel urobiť ústupky. Aj keď Lacné Futbalove Dresy Navas dočasne odolal tlaku s vynikajúcim výkonom, Ale skôr alebo neskôr bude poslaný na lavičke.

Pre zápas proti Getafeu získal Navas štartér. A na sociálnych médiách, Úplné pochybnosti o novo zavedenom brankári sa nepodarilo dostať štartér. Navas prehral štyri góly v európskom šampionáte proti Atletico Madrid. To ho spochybnilo. Po tom, čo Real Madrid porazil Getafe 2-0. Zdá sa, že všetko sa stalo pokojným.

Lope Teji je teraz pod tlakom, Nie je nutné, aby Real Madrid vyhrala šampionát. Alebo vyplňte voľné miesto, ktoré zanechal Ronaldo, Ani preto, že Modric raz chcel odísť, A Real Madrid bol tiež hit Atletico. Problém brankára družstva je zložitou otázkou pre bývalého španielskeho trénera. Musí si vybrať medzi dvoma vynikajúcimi brankárami. Jedným z nich je hlavná sila, ktorá pomohla Dres Real Madrid získať trofej liga majstrov trikrát. Druhý je najlepší brankár v ruskom Majstrovstvách sveta.


jishuatoo發表於 樂多18:01回應(0)

August 9,2018

Asencio naďalej pôsobí brilantne

Na začiatku sezóny vstúpil Asencio do štátu. V zápase o zahrievanie zaznamenal po sebe nasledujúce góly. Lacné Futbalove Dresy Real Madrid porazil Juventus 3-1 Asencio je protagonista. On predstavil dobrú show, ktorá skórovala dvakrát. Pre Rím sa hra začala 2 minúty. Dosiahol ďalší gól.

Hra proti Ríme, Lopetji robí Asencio, Bell a Benzema trident. Tento trident je veľmi flexibilný. A Asencio hrá dobre. Odvtedy mal Asencio šancu streliť pokutový kop. Bohužiaľ je lopta blokovaná. Hráči tímu Real Madrid sa sťažovali na hádzanár súpera, Ale rozhodca to ignoroval.

Pripojte sa k Juventusu v Ronalde, Po Ronaldo z Dres Juventus, Lopetji začal využívať potenciál v rámci tímu, Zvýšte tímovú taktickú voľbu, A Asencio sa stalo protagonistom.


jishuatoo發表於 樂多09:52回應(0)

July 18,2018

Croatian Airways oslavuje hrdinov Triumph

Hoci chorvátsky tím nezískal majstrovstvá, Ale výkon tímu, Lacné Futbalove Dresy Chorvátski fanúšikovia boli spokojní. Keď sa chorvátsky tím vrátil do Záhrebu do Ruska, Desiatky tisíc fanúšikov vyšli do ulíc, Vitajte návrat hrdinov.

Aby sme privítali návrat chorvátskeho tímu, Na námestí Barna Jessica v Záhrebe sa stali desiatky tisíc fanúšikov. Veľká víkendová ceremónia sa konala, aby sa usilovali o svojich hrdinov. Hoci tím nezískal víťazstvo, To však neovplyvnilo nadšenie fanúšikov. Keď prechádza tímový autobus, Pokúsili sa všetko najlepšie, aby sa dostali k hráčom. Existujú dokonca aj fanúšikovia, ktorí vznášajú ohňostroje a rozveselujú.

Chorvátsky hráči tiež mávali vlajkou, Rozveselte fanúšikov a spievajte. A pokojný Dres Chorvátsko Modric, Momentálne nie je v poriadku, Držal ohňostroj správne. Rozveselovanie, mávanie, krik, Oslávte tento hard-won úspech s chorvátskymi fanúšikmi.


jishuatoo發表於 樂多17:00回應(0)

June 13,2018

Pele optimistický o Brazílii a Neymaru

Otvorenie ruského Svetového pohára sa čoskoro začne. Vonkajšie futbalové legendy a známe miesta v rôznych krajinách vyjadrili svoje názory. Odvážna predikcia vyhliadok každého silného tímu a šampionátu. Lacné Futbalove Dresy Pele povedal, že je o Neymarovi optimistický. A on sa teší na to, že pomôže brazilskému tímu vziať domov trofej.

Bailey skryl svoju lásku k Neymarovi: "Podľa môjho názoru, Neymar je jedným z najlepších hráčov na svete. Dnes je vyspelý a má viac skúseností. Nemôže však vyhrať Svetový pohár jediným hráčom. Musí sa spoliehať na silu tímu. Najsilnejším tímom v Brazílii bol tím v roku 1970. V ich kluboch sú štyria hráči, ktorí nosia čp. 10 dresov. Aj napriek tomu, Zhromaždili sme sa viac ako šesť mesiacov. Toto je tiež tajomstvo nášho úspechu. "

Po tom, čo brazílsky tím dokončil štyri-víťazné stretnutie warm-up zápas, Prišli do Ruska, Dres Brazília Bailey poslal ďalšiu správu: "Vo svojom kufri, Nie len oblečenie. Existuje tiež túžba 200 miliónov Brazílčanov. Dúfam, že môžeme osláviť šampionát. Najdôležitejšou vecou je vytvoriť ducha brazílskeho tímu. Brazílski hráči sú úzko spojení."


jishuatoo發表於 樂多20:39回應(0)

May 30,2018

Totti je známy v mojom rodnom meste Ríma

V novom rozhovore s novým románom Joe Ritchie povedal: Lacné Futbalove Dresy Totti a Modric sú ich vlastnými idolmi. Včera prešiel chorvátsky medzinárodný z Rimu do Dinamo v Záhrebe. Po podpísaní päťročnej zmluvy s tímom, Bol vypočúvaný oficiálnou televíznou stanicou v Ríme.

"Cítim sa skvele," povedal Joeridge. "Pracujem pre jeden z najväčších klubov v Európe, Cítim sa veľmi dobre Vynaložil som maximálne úsilie, aby som k tomuto kroku dospel. Nemôžem sa dočkať, kým tím začne prvýkrát. "

"Nemôžem prijať takýto pocit, Nemôžem čakať na hranie. Rím je veľmi známy v Chorvátsku. Každý vie, že fanúšikovia z Ríma sú najlepšími fanúšikmi v Európe. Modric a Totti sú moje idoly. Dres Roma Toti je teraz v dôchodku, Je však jedným z najlepších stredných hráčov. Mám tiež rád Djeko, pretože on a ja sme v tej istej krajine, Ale mám rád všetkých hráčov, Shalawei, De Rossi atď ... Rím! "


jishuatoo發表於 樂多19:19回應(0)

May 23,2018

Juve sa tento rok prechádza na koni

Podľa správ, Ak Benátka opustí toto leto, Lacné Futbalove Dresy Juventus si zakúpi veľký advokát.

V tejto sezóne Juventus dosiahol 7 po sebe idúcich šampionátov. Ale už sa pripravujú na ďalšiu sezónu. Lichsteiner, Asamoah a Buffon všetci opustili tím po skončení zmluvy. Spinazzola a Mattia Caldara ukončia prenájom. Vráťte sa do tímu. Okrem toho, po finále Ligy majstrov, Očakáva sa, že Emre-Jan sa pripojí ako slobodný agent. Damian z Manchestru United a Palin z Janovu majú pravdepodobne prísť do Juventusu.

Pri otázke o budúcnosti, Benatia reagovala tým, že povedala: "Pozrime sa na svetový pohár." Hoci nemusí nevyhnutne odísť, Dres Juventus už uvažuje o zavedení jeho náhradníka. Uvádza sa, že Allegriho prvou voľbou bude Godin. Jeho zmluva s Atléticom Madrid skončí po skončení budúcej sezóny. Hoci Uruguajania majú 32 rokov, Ale jeho vlastnosti sú v súlade s požiadavkami Juventusu.


jishuatoo發表於 樂多20:10回應(0)

May 3,2018

Messi neopustí svetový pohár

Hoci Barcelona teraz vyhrala La Liga a King's Cup dvojité koruny, Messi tiež v podstate dostala topánku La Liga. A potom je tu najväčšia výzva roka, Dokonca možno povedať, že najväčšou výzvou v kariére je svetový pohár. Ale Lacné Futbalove Dresy Messi nepomyslela na odpočinok. Nechce, aby si čas odložil skoro. To, čo musí urobiť, je presný opak toho, čo si každý myslí.

V Barcelone sa obrátil Rím. Keď boli eliminovaní z Ligy majstrov, Argentínske médiá sú stále trochu nadmerné, To znamená, že nešťastie v Barcelone je pre Argentínu veľkým majetkom. Pretože Messi môže pripraviť Svetový pohár vopred, On môže oveľa neskôr Zúčastnite sa majstrovstiev sveta v najlepšom možnom stave. Ale ľudia, ktorí majú túto myšlienku, Zrejme nepoznáš Messiho.

Messi venuje pozornosť národnému tímu. Napríklad zranenia Begliaha a Aguera, Pozícia brankára je neistá, Ako určiť konečný zoznam tímu, Ale Bass Messi to pre seba vedel, Najdôležitejšia je účasť na majstrovstvách sveta v stave 100%. A ako sa podieľať na Majstrovstvách sveta v najlepšom stave, Nikto sa nevie lepšie ako Bassamesi. Hoci mnohí ľudia chcú, aby odpočíval a odpočinul si, Neohrozujte svoje zranenie, aby ste sa podieľali na menej dôležitých hrách. Ale Messi to nemyslí. Dres Barcelona Messi je najlepší hráč na svete. Je to unikátny, ako sa nedá veriť seba?


jishuatoo發表於 樂多23:40回應(0)

April 26,2018

V Realu Madrid je zabijak Bayernu

Podľa štatistík, Zidane ako hráč a tréner päťkrát v zápase proti Bayernu, A všetci eliminovali súperov. Pohár Lacné Futbalove Dresy UEFA v rokoch 1995-96 V tom čase hrával aj Zidane v Bordeaux. Prvé kolo sa nehralo, Druhé kolo, ktoré hral, Aj keď Bordeaux prehral 1: 3 do Bayernu, Ale stále eliminoval súperov.

Sezóna 2001-02, Real Madrid v prvom kole Ligy majstrov štvrťfinále 1-2 mimo Bayernu Mníchov Po druhom kole víťazstva však postúpia.

Po dvoch rokoch obaja tímy opäť trpeli. Toto je Liga majstrov 16, V druhom kole Real Madrid udeľuje Zidane. Do víťazného cieľa, Pomôžte Realu 2: 1 vyhrať. V sezóne 2013-14, Zidane slúžil ako asistentka Ancelottiho. Svedčil o víťazstve 5: 0 Real Madrid v Bayernu v Guardiole. Dres Real Madrid vyradil minulú sezónu Ancelotti Bayern 6-3.


jishuatoo發表於 樂多08:49回應(0)

March 29,2018

February 7,2018

Sanchez naozaj bojuje za United

Sanchez vstúpil do Arsenalu z Manchester United počas zimného okna, Podľa správ, Manažérka Lacné Futbalove Dresy Manchesteru United povedala: S cieľom rýchlo sledovať rytmus Manchester United, Sanchez bude tréningom v tíme, Pridajte si půl hodiny na posilnenie vlastnej jadrovej sily.

" Keď skončil tréning z vonkajšej strany, Hlava nadol môžete vidieť pary, ktorá je vyžaruje od neho, To je tak pôsobivé. Nemusí to robiť, Ale on trvá na tom, Nemôžete nájsť profesionálnejšieho hráča ako on, On je naozaj dobrý. "

Podľa insider v Dres Manchester United, " Po absolvovaní tréningu veľkých jednotiek, Manchester United Sanchez sám cvičí ďalšie pol hodiny. Nikto v Manchestri ho nepožiadal, aby to urobil, Ale cítil, že by mohol byť lepší. "


jishuatoo發表於 樂多23:07回應(0)

January 18,2018

Chceš získať všetkých šampiónov s Parížom Saint-Germain

Podľa správ, Paríž Saint Germain hviezda Lacné Futbalove Dresy Neymarr, Zúčastnite sa podnikateľských aktivít nedávno povedal: " Dúfame, že získame všetky tituly, Najmä Liga majstrov. "

Pre svojich stávkových partnerov Cavani a Mbabe, Neymar povedal: " Cavani a Mba Pei sú veľmi dobrí hráči, Pomaly sme sa oboznámili, Tiež sa zlepšuje. "

Pre cieľ Paríž Saint-Germain, Paríž Saint-Germain Dres Neer povedal: " Paris Saint-Germain dúfa, že vyhrá všetky šampiónov, Najmä Liga majstrov. "


jishuatoo發表於 樂多02:43回應(0) │標籤:Parížom Saint-Germain

January 3,2018

Henry pochválil neporaziteľnú Pogbu

Manchester United kapitán Pogba hral dva góly proti Evertonu, Arsenal legenda Henry, keď sa modlí Juventus Pogba je späť. Pogba túto hru naďalej slúži ako kapitán, Zdá sa, že v stredu vľavo, výkon je veľmi pútavý. Henry povedal: " Môže hrať mnoho pozícií. Povedal som na začiatku, že nebol obranným strelcom. "

" Stredový záložník vľavo je jeho najlepšou pozíciou, To je éra Juventus Pogba. Kedykoľvek Rinat de Neice, Pogba odišiel doľava. Prehrávajte hráča pravého chodidla doľava, Taktiež som kopol doľava, Môžete posúvať loptu na druhú stranu, Môže byť spoluhráč a dva, Môže tiež byť mimo súpera, Urobil to v druhej polovici. "

" On kopol túto úroveň, Takmer neporaziteľný, Myslím, že zmenil druhú polovicu. Toto je kapitánska frakcia, Povedal svojim spoluhráčom, nasleduj ma, poviem ti, ako kopnúť. Dnes sa správal ako kapitán, To je tiež dôležité. "

jishuatoo發表於 樂多14:59回應(0) │標籤:Arsenal

Dúfam že zranenie mi ukazuje

Podľa správ, Pre rok 2018, Kapitán Iniesta Barca povedal: " Chcem byť zdravý, Dúfam, že tím vyhral všetky súťažiace súťaže. "

Iniesta povedala: " Osobné aspekty, Dúfam, že telo zostane zdravé do roku 2018, Dúfam, že zranenie mi ukazuje. Športová súťaž, Dúfam, že vyhráme všetkých majstrov, ktorí súťažia. Toto sa budeme snažiť. "

Barcelona novoročná prvá hra, Áno 4. január King Cup preč Challenge Celta, Podľa predchádzajúcich správ západných médií, Dembele dokázala dokončiť bežnú prax, Ale či môže vstúpiť do veľkého zoznamu hry, Potrebujete trénera rozhodnutia Valverde.


jishuatoo發表於 樂多14:52回應(0) │標籤:Barca